O nás

Zajímá vás více o projektu DoucimeVas.cz?

V oboru účetnictví, daní a financí pracujeme více než 20 let. Právě praxe nás přivedla na myšlenku vytvořit online kurz účetnictví, který přináší možnost dostat se rychle k hledaným informacím kdykoliv a odkudkoliv. S námi máte možnost zdokonalit se, ať už jste účetní, student ekonomie nebo v managementu společnosti. Nabízíme přehledné výukové lekce a pravidelně aktualizovanou databázi všech zákonů, ve kterých se dá pohodlně a rychle hledat. Připravujeme sekci Vzorové příklady, která doplní každou lekci o tematický příklad z praxe.

Nyní zdarma

Obsahu máme více než jsme byli dosud schopni zrevidovat a nahrát, tudíž je kurz kompletní zhruba ze 70 %. Nabízíme možnost vyzkoušet zdarma **celé prostředí naší online aplikace. Projděte si všechny výukové materiály, které dáváme k dispozici. My na oplátku budeme monitorovat vaše požadavky a přání a zohledníme je v prioritizaci dalších úkonů. Chtěli byste, aby v lekcích byly dříve vzorové formuláře, nebo testy? Napište nám!

Dává to smysl

Jak se sami přesvědčíte, náš kurz účetnictví není jen změť informací, kde lekce „prolítnete a konec“. Cílem celého projektu je vysvětlit uživateli danou látku srozumitelně a poskytnout komplexní zdroj informací o účetnictví, ve kterém se snadno zorientujete. Kdykoliv se do jednotlivé lekce můžete vrátit, materiály máte vždy při sobě. Řešíte nějaký zapeklitý účetní úkol v práci nebo ve škole? Nejste si jisti správností tvrzení? Materiály kurzu účetnictví online jsou k dispozici, kdykoliv je potřebujete.

Garance odbornosti

Je pro nás důležité, aby informace, které v kurzu zazní, byly srozumitelné a zároveň korektní. I proto máme tým odborníků, který si stojí za každou větou, co v lekci zazní. Než se samotná informace dostane k vám, projde procesem schvalování, ověřování, závěrečné kontroly a korektury.

Není důležité všechno znát, ale umět si to najít!

Nepamatujete si, jak správně účtovat? Podívejte se do online kurzu, který je oporou 24 hodin denně! Do lekcí se dostanete odkudkoliv a kdykoliv, postačí vám nějaké zařízení (PC, notebook, tablet, mobil…) a připojení k internetu.

Začněte kurz nyní!